728395-2023 - PlaneringSverige-Enköping: Mötes- och konferenstjänster på hotell
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Remiss Konferenstjänster med eller utan övernattning
Referensnummer: KS2023/364
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
II.1.4.
Kort beskrivning
Remiss av underlag till kommande upphandling avseende konferenstjänster med och utan övernattning.
Bakgrund och omfattning
Upphandlingen avser Konferens med eller utan övernattningMer detaljerade uppgifter framgår av kravspecifikationen.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Remiss av underlag till upphandling av konferenstjänster