See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal yttre skötsel åt Simrishamnsbostäder AB
Beskrivning: Ramavtal yttre skötsel åt Simrishamnsbostäder AB
Intern identifierare: 25/21
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Yttre skötsel
Beskrivning: .
Intern identifierare: 1792955-0
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Yttre skötsel -
Intern identifierare: 1792956-1
Huvudklassificering (cpv): 77311000 Skötsel av trädgårdar och parker
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Yttre skötsel.
Intern identifierare: 1792957-2