See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stationstankning drivmedel till Rambos verksamhetsområden i Tanum, Munkedal & Sotenäs
Beskrivning: Upphandlingen avser stationstankning i Tanum, Munkedal och Sotenäs Kommun för Rambos verksamheter.
Intern identifierare: Stationstankning 2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
Ytterligare klassificering (cpv): 09134200 Dieselbränsle, 09134210 Dieselbränsle (0,2)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatoriska krav (1)