2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunikationsbyråtjänst Södertälje kommun
Beskrivning: Kommunikationsbyrå med möjlighet till fullservice för Södertälje-., Salems- och Gnesta kommun
Intern identifierare: TI 2024-1098
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring, 79342000 Marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del