72874-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Entreprenadmaskins- och lastfordonstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEntreprenadmaskins- och lastfordonstjänster
BeskrivningEntreprenadmaskins- och lastfordonstjänster
Intern identifierareTn/2025:35
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000