2. Förfarande
Förfarande
Titel: Angiografi: perifer och coronar
Beskrivning: Angiografiutrustning för undersökningar inom perifer intervention, hjärtintervention såsom PCI, pacemakerinläggningar och ablation.
Intern identifierare: RS 2022-02056
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal (4) (1) (2)