728868-2022 - ÄndringSverige-Jönköping: Installation av elektrisk utrustning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Installationstjänster för normal och snabbladdning
Referensnummer: 22/95
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
51110000 Installation av elektrisk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avser avtal för installationstjänster för normal och snabbladdning med tillhörande tjänster.