Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lönesystem
Referensnummer: Dnr 2023-251
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72212450 Programvaruutvecklingstjänster för tidsredovisning eller personal
II.1.4.
Kort beskrivning
Omfattning
Arvika kommun inbjuder er att inkomma med ansökan om att få lämna anbud i upphandlingen av Lönesystem i enlighet med detta dokument med tillhörande bilaga 2 Ansökan om att lämna anbud och bilaga 1 Svarsformulär.
Bilagor:Bilaga 2: Ansökan om att lämna anbudBilaga 1: Svarsformulär
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72212330 Programvaruutvecklingstjänster för schemaläggning och produktivitet, 72250000 System- och stödtjänster, 72268000 Tillhandahållande av programvara, 72300000 Datatjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen