728911-2023 - ResultatSverige-Stockholm: Medicinsk utrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fysioterapiprodukter SLL530 2023
Referensnummer: FSN 2023-0142
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Fysioterapiprodukter för regionens behov
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33155000 Utrustning för fysisk behandling, 37420000 Gymnastikutrustning, 37440000 Träningsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av fysioterapiprodukter