2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal konsulttjänster fastighetstransaktioner
Beskrivning: Denna upphandling avser konsulttjänster i anslutning till fastighetstransaktioner av varierande karaktär. Uppdraget omfattar hela Sverige.
Intern identifierare: 25/185
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70100000 Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom
Ytterligare klassificering (cpv): 70120000 Köp och försäljning av fastigheter, 70300000 Diverse fastighetsmäkleri på arvodes- eller kontraktsbasis
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000