72893-2020 - ResultatSverige-Falun: Redovisning och revision
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Revisionstjänster för fördjupade granskningar
Referensnummer: RD19/04366
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79210000 Redovisning och revision
II.1.4.
Kort beskrivning
Syftet med upphandlingen är att teckna ramavtal med senare förnyad konkurrensutsättning för de förtroendevalda revisorernas behov av revisionstjänster för fördjupade granskningar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen