See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingskonsulttjänster
Beskrivning: Ramavtalet omfattar upphandlingskonsulttjänster för genomförande av offentliga upphandlingar. Syftet är att ha tillgång till resursförstärkning vid perioder och tillfällen då egna upphandlingsresurser inte räcker till. Malmö stad genomför upphandlingen för egen räkning och för följande helägda bolags räkning: Boplats Syd AB, Malmö kommuns parkerings AB, Malmö Leasing AB, Minc i Sverige AB, MKB Fastighets AB, Parkeringsövervakning i Malmö AB.
Intern identifierare: STK-2023-1779
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000