2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ledarskapsutveckling
Beskrivning: Sigtuna kommun är i behov Leverantör/er som kan utföra större Ledarskapsutbildningar både årligen och mindre utbildningar vid behov. Upphandlingen är uppdelad i två Områden där möjlighet finns att lämna anbud på hela eller del av upphandlingen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80532000 Chefsutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118351:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79632000 Utbildning av personal, 80000000 Undervisning och utbildning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Vidare utbildningar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118351:Lot:2