2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ismaskin
Beskrivning: köp av ny ismaskin med inbyte av äldre ismaskin samt möjlig option på ytterligare ett köp med inbyte.
Intern identifierare: UKAF-2025-00348
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37400000 Sportartiklar och -utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 37480000 Maskiner eller instrument för idrotts- och fritidsutrustning, 37481000 Isbanemaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000