2. Förfarande
Förfarande
Titel: Husgeråd
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Luleå Kommuns, Luleå Miljöresurs, Luleå Lokaltrafik AB och Luleå Hamns behov av husgeråd.
Intern identifierare: KLF 2024/1365
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Ytterligare klassificering (cpv): 39221100 Köksgeråd, 39240000 Bestick
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Husgeråd