See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för rullcontainrar
Beskrivning: Ramavtal avseende rullcontainrar för frakt av gods inom Region Dalarna. Vagnar körs manuellt och med truck.
Intern identifierare: SN2025/122
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44400000 Diverse industriframställda produkter och tillhörande föremål
Ytterligare klassificering (cpv): 34221000 Fraktcontainrar för särskilda ändamål, 34900000 Diverse transportutrustning och reservdelar, 39173000 Förvaringsenheter, 44440000 Lager, 44613600 Behållare på hjul, 63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000