2. Förfarande
Förfarande
Titel: Särskilt boende enligt SoL för personer över 65 år, fastighet Humlan 10
Beskrivning: Nytt särskilt boende enligt SoL för personer över 65 år i Nynäshamns tätort, 80 platser i fastighet Humlan 10, Nynäshamns kommun.
Intern identifierare: KS/2025/0366/059
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000