72957-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning – Fastighetstvättstugor, reparationer och servicearbeten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFastighetstvättstugor, reparationer och servicearbeten
BeskrivningRamavtal för successiva avrop
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50532000 Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001