729575-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Dörrlås – Elektroniska boendelås till särskilt boende - 2
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelElektroniska boendelås till särskilt boende - 2
BeskrivningUpphandlingen omfattar ett system (utrustning + IT-stöd) för elektroniska boendelås till särskilt boende.
Intern identifierareHVO-2025-8543
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44521110 Dörrlås
Ytterligare klassificering (cpv): 44521120 Elektroniskt säkerhetslås
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareElektroniska boendelås till särskilt boende - 2