Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
DIS Elrevisionsbesiktningar
Referensnummer: TF 2018/847
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71630000 Teknisk besiktning och provning
II.1.4.
Kort beskrivning
Enköpings kommun, Samhällsbyggnadsförvaltningen och AB Enköpings Hyresbostäder inbjuder härmed leverantörer att inkomma med ansökningar till deltagande i dynamiskt inköpssystem DIS avseende tekniska konsulttjänster för elrevisionsbesiktningar.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Enköpings kommun, Samhällsbyggnadförvaltningen och AB Enköpings Hyresbostäder inbjuder härmed leverantörer att inkomma med ansökningar till deltagande i dynamiskt inköpssystem DIS avseende tekniska konsulttjänster för elrevisionsbesiktningar.