729674-2024 - Resultat
Sverige – Handledning – Handledning till handläggare inom myndighetsutövning vuxen (socialpsykiatri, missbruk, unga vuxna, bosamordning)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHandledning till handläggare inom myndighetsutövning vuxen (socialpsykiatri, missbruk, unga vuxna, bosamordning)
BeskrivningHandledning med fokusera på ärendehandledning och medarbetarnas personliga utveckling inom sin yrkesroll. Handledningen ska inkludera metodhandledning. Handledaren ska ha kunskap inom det systemteoretiska förhållningssättet.
Intern identifierareSOCN-2024-00357
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80590000 Handledning
Ytterligare klassificering (cpv): 85321000 Administration inom socialtjänsten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHandledning till handläggare inom myndighetsutövning vuxen (socialpsykiatri, missbruk, unga vuxna, bosamordning)