729770-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Spårsäkringssats efter sexuella övergrepp
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpårsäkringssats efter sexuella övergrepp
BeskrivningUpphandlingen avser leverans av en komplett spårsäkringssats efter sexuella övergrepp.
Intern identifierareA283.386/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandlingen omfattar leverans av en komplett spårsäkringssats efter sexuella övergrepp.
Intern identifierareSpårsäkringssats efter sexuella övergrepp