729804-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning – Procurement of Poloshirts.
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelProcurement of Poloshirts.
BeskrivningThe Swedish Police Authority hereby invites suppliers to request to participate in the procurement of polo shirts.
Intern identifierareA540.966/2024
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 35200000 Polisutrustning, 35800000 Persedlar och annan utrusning, 35810000 Persedlar, 35811200 Polisuniformer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareProcurement of Poloshirts.