Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanningstjänster fastighetsskötsel
Referensnummer: Unr 13/2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
II.1.4.
Kort beskrivning
Hyresbostäder i Norrköping inbjuder härmed till att lämna anbud på bemanningstjänster inom fastighetsskötsel. Syftet är att stödja Hyresbostäder med resursförstärkning vid behov och säsongstoppar.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 98341130 Fastighetsskötsel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen