2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fuktskadeservice
Beskrivning: Uppdraget omfattar fuktskadearbeten, utredningar av innemiljö och radon samt skötsel och tillsyn av radonfläktar och avfuktare i B fastighetsbestånd inom Linköpings kommun.
Intern identifierare: 25/78
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster, 90920000 Sanering av anläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000