Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33196000 Medicinska hjälpmedel
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Kompletterande information: Sjukvårdsregion Mellansverige
Värde