2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss Anestesigas 2026
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av läkemedel på rekvisition och tillhandhållande av doseringsenheter (lån) för Region Skåne
Intern identifierare: 2025-O000769
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33660000 Läkemedel som verkar på nervsystemet och sinnesorganen