2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-system för Upphandling och avtal
Beskrivning: Upphandling och implementering av en SaaS-tjänst för Upphandlings- och Avtalshantering
Intern identifierare: RS 2024-05809
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48490000 Programvara för upphandling
Ytterligare klassificering (cpv): 72212490 Programvaruutvecklingstjänster för upphandling, 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000