2. Förfarande
Förfarande
Titel: Varvstjänster
Beskrivning: Varvstjänster
Intern identifierare: A075.425/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50240000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende sjöfart och annan utrustning, 50241100 Reparation av fartyg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Fartyg med inombordsmotorer med vattenjet eller propeller
Beskrivning: Fartyg med inombordsmotorer med vattenjet med propeller
Intern identifierare: Fartyg med inombordsmotorer med vattenjet eller propeller
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Fartyg med utombordsmotorer
Beskrivning: Fartyg med utombordsmotorer
Intern identifierare: Fartyg med utombordsmotorer