730289-2025 - Resultat
Sverige – Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan, järnvägar, vägar och marin utrustning – Varvsöversyn arbetsfartyget Fyrbjörn
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Varvsöversyn arbetsfartyget Fyrbjörn
Beskrivning: Varvsuppehåll, torrsättning, service rörande 5årsklassning, ur- och ilyft av motorer för livstidsförlängning, service av drivpoddar.
Intern identifierare: 25-02590
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50200000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan, järnvägar, vägar och marin utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 34500000 Fartyg och båtar, 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000