Huvudsaklig CPV-kod 51210000 Installation av mätutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta är en ansökningsinbjudan för leverantörer att ansöka om att få lämna anbud i kommande upphandling av fälttjänster samt lager- och logistiktjänster avseende mätpunkter för el och vatten samt kommunikationsinfrastruktur.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 38554000 Elmätare, 45315100 Eltekniska installationer, 50411000 Reparation och underhåll av mätapparater
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen