2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss - Cirkulära möbelavtal
Beskrivning: Extern remiss avseende upphandling av cirkulära möbelavtal. Remissen omfattar anskaffning av begagnande möbler, cirkulära tjänster (möbelrenovering, möbelinventering, möbelvärdering och möbelsamordning) samt avyttring av möbler.
Intern identifierare: 23.3-9542-2024
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
Ytterligare klassificering (cpv): 39130000 Kontorsmöbler, 39153000 Konferensmöbler, 39156000 Salongs- och receptionsmöbler