2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trä- och byggvaror
Beskrivning: Uddevalla kommun behöver förnya sitt ramavtal gällande trä och byggvaror.
Intern identifierare: KS/2025:669
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03410000 Trä
Ytterligare klassificering (cpv): 03419000 Virke, 03419100 Virkesvaror, 44111000 Byggnadsmaterial, 44140000 Byggmaterialrelaterade produkter, 44190000 Diverse byggmaterial, 44191000 Diverse byggmaterial av trä, 44192000 Diverse annat byggmaterial, 44230000 Byggnadssnickerier, 44420000 Varor som används för byggnadsändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000