2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fakturaväxeltjänst med tilläggstjänster
Beskrivning: I tjänsten ingår att förmedla e-fakturor till och från Beställaren. En portal för Regionens leverantörer att skicka fakturor till regionen. Utöver elektroniska fakturor efterfrågas fakturautskrift med utskick via post. Option på internetbank och fakturascanning.
Intern identifierare: FSN 2024-0315
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79999000 Skanning och fakturering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000