2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Juridiska tjänster
Beskrivning: Ramavtal gällande Juridiska tjänster för Sida och dess utlandsmyndigheter.
Intern identifierare: 25/000494
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79100000 Juridiska tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71319000 Sakkunnig juridisk hjälp, 79110000 Juridisk rådgivning och representation, 79130000 Tjänster avseende juridisk dokumentation och certifiering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal Juridiska tjänster