2. Förfarande
Förfarande
Titel: Råttbekämpning i VA-system
Beskrivning: Jönköpings kommun inbjuder anbudsgivare att lämna anbud i denna upphandling avseende råttbekämpning i vårt avlopps-, spillvatten- och vattensystem under jord.
Intern identifierare: 20/64
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000