2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vacuum pumps and components
Beskrivning: Procurement of vacuum pumps and components
Intern identifierare: SU FV-3592-24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42122450 Vakuumpumpar
Ytterligare klassificering (cpv): 42124320 Delar till vakuumpumpar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Vacuum pumps and components