730905-2024 - Resultat
Sverige – Apparatur för angiografi – Angio för neuroradiologi
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAngio för neuroradiologi
BeskrivningAngiografiutrustning för neuroradiologi, biplansstativ
Intern identifierareRS 2024-00415
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33111720 Apparatur för angiografi
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMall VGR Anbudsinbjudan och avtal (4) (1) (2)