731-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Projektstöd exploatering, projekt Årstafältet-Östberga
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProjektstöd exploatering, projekt Årstafältet-Östberga
BeskrivningUppdraget omfattar projektstöd avseende styrning, uppföljning, tidplan samt ansvar för samverkan byggaktörer för projekt Årstafältet Östberga.
Intern identifierareE2024-04261
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareProjektstöd exploatering, projekt Årstafältet-Östberga