See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2025 Transporter avfall för återvinning
Beskrivning: Avtalet omfattar hämtning, lastning och transport av utsorterade återvinningsfraktioner för återvinning från alla Region Norrbottens fastigheter där regionen har ansvar för hantering av avfall
Intern identifierare: 25/274
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000