See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Support och underhåll för Hypergene
Beskrivning: Strömstads kommun har, efter genomförandet av ett förhandlat förfarande utan föregående annonsering och frivilliga förhandsinsyn, för avsikt att ingå avtal med Hypergene AB avseende support och underhåll av BI-systemet Hypergene.
Intern identifierare: KS 2023-0707
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000