731085-2024 - Resultat
Sverige – Vuxen- och annan undervisning – Avrop Frukostvärd med städinriktning kombi
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvrop Frukostvärd med städinriktning kombi
BeskrivningFrukostvärd med städinriktning i kombination med SFI/GRNSVA, 550-850 poäng plus 40 poäng orienteringskurs i början av utbildningen.
Intern identifierareUE 23.120-13
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Förfarandets viktigaste känneteckenEndast en anbudsgivare där priserna förhandlades för att vara inom budget.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80400000 Vuxen- och annan undervisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMallar avropsförfrågan öppet avtalssystem