2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lager och leverans 2026
Beskrivning: Entreprenaden innefattar lagerhållning och montering samt hantering av avfallskärl, utrustning för matavfallssortering och annan med Beställarens avfallsverksamhet förenad utrustning, samt kärltvätt. Entreprenaden omfattar även leveranser av de lagerhållna produkterna till abonnenter inom det geografiska området; Malmö Stad och Burlövs kommun.
Intern identifierare: 2401631
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster, 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000