731148-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Gaturenhållning och gatsopning – Barmarksrenhållning och sandupptagning inom Gävle kommun
Förhandsmeddelande som används som anbudsinfordran – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBarmarksrenhållning och sandupptagning inom Gävle kommun
BeskrivningGävle Kommun upphandling barmarksrenhållning samt sandupptagning.
Intern identifierare13269
Typ av förfarandeÖppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90610000 Gaturenhållning och gatsopning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBarmarksrenhållning och sandupptagning inom Gävle kommun