2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Visualisation system for weather forecasts
Beskrivning: System för visualisations for weather forecast and micellaneous weather data.
Intern identifierare: 2024/2351/2.3.1
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem