731282-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Förmedling av vårdpersonal – Unga resurspersoner till Vård- och Omsorgsförvaltningen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Unga resurspersoner till Vård- och Omsorgsförvaltningen
Beskrivning: Unga resurspersoner
Intern identifierare: VOF 706/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79624000 Förmedling av vårdpersonal
Ytterligare klassificering (cpv): 75000000 Offentlig förvaltning, försvar och socialförsäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Unga resurspersoner till Vård- och omsorgsförvaltningen i Helsingborg stad.
Intern identifierare: Unga resurspersoner till Vård- och Omsorgsförvaltningen