731342-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter – Mjölkgropsinrede av tandemmodell med tillhörande service jordbruk Sörbyn
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMjölkgropsinrede av tandemmodell med tillhörande service jordbruk Sörbyn
BeskrivningMjölkgropsinrede av tandemmodell med tillhörande service jordbruk Sörbyn
Intern identifierare2024-31335
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 03000000 Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerella krav