See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grus och krossprodukter
Beskrivning: Upphandlingen avser ett 2-årigt ramavtal medmöjlighet till 2 optionsperioder om 1 år vardera (2+1+1 år) för grus och krossprodukter för Örnsköldsvisk kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Jämförelsetal grus och krossprodukter Björna
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103048:Lot:2
Ytterligare klassificering (cpv): 14212000 Granulat, stenflis, stenpulver, bokad sten, grus, krossad sten, stenblandningar, sandblandningar och övrig ballast
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Jämförelsetal mottagning av restprodukter
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103048:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Jämförelsetal grus och krossprodukter Bredbyn
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103048:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Jämförelsetal grus och krossprodukter Centrum
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103048:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Jämförelsetal grus och krossprodukter Husum
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103048:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Jämförelsetal grus och krossprodukter Bjästa
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103048:Lot:1