See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teknisk upprustning av By01 Södersjukhuset - AB04
Beskrivning: Projektet avser Teknisk upprustning av byggnad 01 på Södersjukhuset. Entreprenadform: Utförandeentreprenad, AB 04. För mer information se upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101033:Lot:1