2. Förfarande
Förfarande
Titel: Spridning av kalk med helikopter över sjöar, vattendrag och våtmarker
Beskrivning: Upphandling av spridning av kalk med Helikopter
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kalkning utav sjöar, vattendrag och våtmarker
Beskrivning: Upphandling